Банківський термінал

Ingenico Self 2000

Нова модель від відомого виробника Ingenico.

Ingenico – французька компанія, що розробляє  технології, які використовуються для впровадження безпечних електронних транзакцій. Її традиційний бізнес заснований на виробництві точок продажу (POS) платіжних терміналів, а також розробка програмного забезпечення для здійснення оплат та пов’язаних з цим послуг.

Ingenico Self 2000 спеціально розроблений банківський термінал для використання з торгівельними автоматами використовуючи пошириний протокол MDB.

Безконтактні платежі

Можливість здійснювати безконтактні платежі з використанням банківських карток або мобільних телефонів. Підтримуються платіжні системи Visa та Mastercard, Apple Pay та Google Pay.

Яскравий сенсорний екран

Анімовані підказки на екрані вказують на подальші дії та допомагають користувачам під час покупки.

Можна завантажити персональне зображення.

Стандартні розміри

Габарити пристрою відповідають стандартам для вендінгових автоматів. Це дозволяє з легкістю встановити термінал у всі торгівельні автомати. Процес налаштування відбувається з основного екрану за допомогою сенсорного екрану, а це ще спрощує процес інсталяції та подальшої експлуатації.

Ethernet комунікація

Термінал в базовому оснащені має Ethernet комунікацію, а це означає що є можливість інтернет зʼєднання за допомогою інтернет кабелю. Наприклад від прямого підключення до інтернету або від зовнішнього 3G Модема.

Фіскалізація транзакцій

Ingenico Self 2000 надає можливість фіскалізувати всі транзакції. Після здійснення покупки, інформація надсилається до онлайн каси “Check box” де відбувається обробка даних з отриманням фіскального номеру та формується фіскальний чек. На екран пристрою виводиться QR Code, покупець може просканувати його та отримати чек на екраті свого мобільного телефону.

Банк

На сьогоднішній день термінал Ingenico Self 2000 можна підключити до декілької банків, а саме:

Приват Банк, АБанк, ПУМБ.

Ми постійно працюємо над розширенням мережі банків, щоб забезпечити нашим клієнтам найкращі умови обслуговування.

Робота в один дотик

Термінал підтримує сучасний протокол MDB 3, який дозволяє забезпечити здійснення оплати в один дотик. Це означає, що покупець, спочатку, обирає товар, натиснувши кнопку, після цього на екрані терміналу відображається ціна та запрошення прикласти картку, покупець прикладає картку або телефон і термінал зʼєднується з банком для підтвердження транзакції. Така система можлива, якщо ваше обладнання підтримує протокол MDB 3.

Комплект Термінал + Телеметрія

Зверніть увагу на комплект: термінал Ingenico Self 2000 та система телеметрії Televen, в такому випадку пристрій телеметрії буде працювати як платіжний роутер та буде постачати інтернет для терміналу за рахунок свого вбудованого модему.

Якщо ваше обладнання оснащене застарілим протоколом, який не підтримує MDB 3 та не дозволяє працювати в один дотик, є вихід: використання телеметрії Televend. Пристрій Televend має спеціальні налаштування, що дозволяє виправити цю ситуацію та змусити працювати в один дотик майже всі моделі торгових автоматів.

Vitro S1

Ціна за запитом

Заказ брошюры

Для заказа брошюры укажите свои данные, пожалуйста. Мы с Вами свяжемся для уточнения деталей.

  ×

    

   ×
   Выберите наилучшее решение для кофесервиса

   Звоните 044 2382546

   или заполните эту форму и мы с Вами свяжемся в ближайшее время.

   ×
   Виберіть найкраще рішення для кавосервісу

   Звоніть 044 2382546

   або заповніть цю форму і ми з Вами зв’яжемося найближчим часом.

   ×