Ми віримо в те, що найцінніший актив для будь-якої компанії це команда однодумців, які прагнуть досягти найвищих результатів для своєї компанії.

Ми пишаємося, що вже багато років наша компанія задає планку для інших, і у нас ще дуже багато цікавих ідей та проектів.

Ось деякі наші досягнення, які змінили індустрію.

Наша компанія була першопрохідником із впровадження використання натуральної кави в кавових автоматах.

Використання професійних кавомашин на сухому молоці в офісах компаній ще 10 років тому було важко уявити. Ми були першими, хто запропонував альтернативу побутовим кавомашинам, які використовували в офісах. Концепція кавопоінту для офісу стала сьогодні невід’ємним атрибутом.

Ми першими в Україні почали імпортувати паперові стакани Huhtamaki та використовувати у кавових автоматах, зараз важко собі уявити кавовий автомат із пластиковими стаканами.

Ми розробили унікальну систему на основі використання мобільних терміналів для обліку та обслуговування торгових автоматів. Цю систему сьогодні використовують майже всі великі та середні компанії.

Першу покупку в торговому автоматі в Україні з використанням банківської картки було здійснено саме в нашому автоматі в рамках спільного проекту з Kavakava, Mastercard та Ingenico.

І так далі …

Якщо ви відчуваєте, що можете стати частиною нашої команди, у вас є цікаві ідеї або унікальний досвід, будь ласка заповніть контактну форму і постарайтеся вказати ваші сильні сторони та суперздатності). Ми зв’яжемось з Вами.

  Заказ брошюры

  Для заказа брошюры укажите свои данные, пожалуйста. Мы с Вами свяжемся для уточнения деталей.

   ×

     

    ×
    Выберите наилучшее решение для кофесервиса

    Звоните 044 2382546

    или заполните эту форму и мы с Вами свяжемся в ближайшее время.

    ×
    Виберіть найкраще рішення для кавосервісу

    Звоніть 044 2382546

    або заповніть цю форму і ми з Вами зв’яжемося найближчим часом.

    ×