Банківський термінал

PAX IM15

PAX IM15 нова модель  для інтеграції з торговими автоматами, кав’ярнями самообслуговування та іншими пристроями самообслуговування з повноцінним функціонаом та повним набором комунікацій.  Перевагою є компактні розміри та повний набор комунікаційних можливостей, в тому числі WiFi, Ethernet та вбудований 3G модем.

Безконтактні платежі

Можливість здійснювати безконтактні платежі з використанням банківських карток або мобільних телефонів. Підтримуються платіжні системи Visa та Mastercard, Apple Pay та Google Pay.

Яскравий сенсорний екран

Підказки на екрані вказують на подальші дії та допомагають користувачам під час покупки.

Можна завантажити персональне зображення.

Просте кріплення

Термінал легко можна закріпити на металевій поверхні або на меблевій конструкції. Передня частина пристрою значно більша за задню, а отже з легкістю перекриває край отвору. Це дозволяє виконати простий монтаж без необхідності виконання рівного краю.

Комунікація

Термінал в базовому оснащені має Wi-Fi, Ethernet комунікацію та вбудований 4G модем, а це означає що є можливість інтернет зʼєднання через  доступну Wi-Fi мережу, кабельного або мобільного інтернету.

Фіскалізація транзакцій

PAX IM 15 надає можливість фіскалізувати всі транзакції. Після здійснення покупки, інформація надсилається до онлайн каси “Check box” де відбувається обробка даних з отриманням фіскального номеру та формується фіскальний чек. На екран пристрою виводиться QR Code, покупець може просканувати його та отримати чек на екраті свого мобільного телефону.

Банк

На сьогоднішній день термінал PAX IM 20 можна підключити до банку Таскомбанк.

Ми постійно працюємо над розширенням мережі банків, щоб забезпечити нашим клієнтам найкращі умови обслуговування.

Робота в один дотик

Термінал підтримує сучасний протокол MDB 3, який дозволяє забезпечити здійснення оплати в один дотик. Це означає, що покупець, спочатку, обирає товар, натиснувши кнопку, після цього на екрані терміналу відображається ціна та запрошення прикласти картку, покупець прикладає картку або телефон і термінал зʼєднується з банком для підтвердження транзакції. Така система можлива, якщо ваше обладнання підтримує протокол MDB 3.

Комплект Термінал + Телеметрія

Зверніть увагу на комплект: термінал PAX IM15 та система телеметрії Televend.  Ви без проблем зможете підключити кавомашини з підтримкою CSI протокола, наприклад Franke? WMF, SCHAERER.

Якщо ваше обладнання оснащене застарілим протоколом, який не підтримує MDB 3 та не дозволяє працювати в один дотик, є вихід: використання телеметрії Televend. Пристрій Televend має спеціальні налаштування, що дозволяє виправити цю ситуацію та змусити працювати в один дотик майже всі моделі торгових автоматів.

Vitro S1

Ціна за запитом

Заказ брошюры

Для заказа брошюры укажите свои данные, пожалуйста. Мы с Вами свяжемся для уточнения деталей.

  ×

    

   ×
   Выберите наилучшее решение для кофесервиса

   Звоните 044 2382546

   или заполните эту форму и мы с Вами свяжемся в ближайшее время.

   ×
   Виберіть найкраще рішення для кавосервісу

   Звоніть 044 2382546

   або заповніть цю форму і ми з Вами зв’яжемося найближчим часом.

   ×