Свіжообсмажена кава

Кава

Ми ретельно підбираємо найкращі сорти кави для наших кавових блендів. Хтось віддає перевагу каві міцнішій, тоді як інші насолоджуються ягідною кислинкою або шоколадним післясмаком.

І найголовніше кава середнього ступеню обсмажування має бути свіжою для того, щоб повною мірою віддати свій смак.

Наш бренд

Фірмові кавові суміші

Кава

Фірмові кавові суміші, скомпоновані нами на основі смаків та переваг наших клієнтів. Наша кава спеціально розроблена для використання в автоматичних кавомашинах.

Kavakava “5”

Оптимальне співвідношення міцних сортів робусти та ароматної арабіки. Така кава надає бадьорості та залишає приємний післясмак. Дана суміш кавових зерен є ідеальним поєднанням ціни та якості.

Kavakava “7”

Легка та ароматна кава з високим вмістом арабіки. Унікальне поєднання зерен з різним ступенем обсмажування створює густий та насичений напій з легкою кислинкою та приємним післясмаком.

Kavakava “Supremo”

Відмінно збалансована суміш зерен 100% арабіки з чудовим ароматом. Перевага фруктової кислинки над гірким смаком роблять цю суміш ідеальною для приготування кави в еспресо машинах.

Kavakava “8”

Відмінна суміш з м’яким та насиченим смаком з ароматом темного шоколаду та горіховим присмаком. Робуста сорту Kaapi Royale, яка входить до складу цього купажу, є одним із найкращих сортів в Індії та дозволяє додати благородної насиченості напою.

Заказ брошюры

Для заказа брошюры укажите свои данные, пожалуйста. Мы с Вами свяжемся для уточнения деталей.

  ×

    

   ×
   Выберите наилучшее решение для кофесервиса

   Звоните 044 2382546

   или заполните эту форму и мы с Вами свяжемся в ближайшее время.

   ×
   Виберіть найкраще рішення для кавосервісу

   Звоніть 044 2382546

   або заповніть цю форму і ми з Вами зв’яжемося найближчим часом.

   ×