Зернові

Jura WE8 Chrome

Скрізь, де працівники, клієнти та відвідувачі можуть випити чашечку смачної кави, панує сприятлива атмосфера, адже кава допомагає створити комфортну обстановку для успішного спілкування та досягнення цільових результатів. WE8 – ідеальний вибір для тих, хто цінує естетичність, багатогранність та неперевершеність у приготуванні кавових напоїв.
Бункер для води об’ємом 3 л, контейнер для кавових зерен, який вміщує в собі 500 грамів кавових зерен, і контейнер для кавових відходів, який вміщує в себе 25 порцій кавових відходів, роблять елегантну професійну кавомашину ідеально придатною для використання там, де щодня готується біля 30 порцій кавових напоїв.

Дванадцять кавових напоїв

У кавомашині WE8 загалом на вибір пропонується дванадцять кавових напоїв. Компанія JURA повністю удосконалила метод заварювання для кавових напоїв із коротким часом приготування. Тому кава, приготовлена ​​кавомашиною серії WE, нічим не поступається тому, що пропонується в кавових барах.

Aroma G3

Оптимальний ступінь помелу забезпечує шестиступінчаста кавомолка Aroma G3. Вона швидко перемелює кавові зерна безпосередньо перед кожним приготуванням, максимально зберігаючи їх ароматичні властивості.

Pulse Extraction Process, P.E.P.®

Розроблений компанією JURA процес імпульсної екстракції (Pulse Extraction Process, P.E.P.®) оптимізує час екстракції. Так, для приготування ристрето та еспресо гаряча вода в імпульсному режимі з короткими інтервалами пропускається під тиском через порцію меленої кави.

One Touch

Функція One Touch у кавомашині WE8 дозволяє одним натисканням кнопки приготувати вишукані модні напої з молоком та молочною піною без необхідності переставляти чашку.

Гарантія гігієнічності із сертифікацією TÜV

Чистота та гігієна – це найважливіше для серйозних компаній. Тому інтегровані програми промивання та очищення у поєднанні із засобами для очищення, спеціально розробленими для кофемашин від компанії JURA, забезпечують бездоганну гігієну одним натисканням кнопки. Швидкою і такою ж простою у використанні є функція очищення системи приготування молока, що активується одним натисканням кнопки. Високий рівень гігієни, відзначений навіть сертифікатом TÜV Rheinland, робить кавомашини серії WE чудовим вибором навіть для компаній з концепцією HACCP*.

Індивідуальність відповідно до Ваших вимог

У кожній ситуації висуваються свої вимоги, тому кавамашина WE8 пропонує численні можливості індивідуального програмування. Так, кількість меленої кави і води можна налаштувати відповідно до індивідуальних смакових уподобань і розмірів чашок. Також можна заблокувати певні кавові напої і запрограмувати замість ті, яким перевагу віддали користувачі. Крім того, за бажанням можна використовувати різні режими, які дозволяють змінювати заздалегідь налаштовані параметри або обсяги чашок, що використовуються тільки після натискання певної комбінації кнопок.

Ристретто
Эспрессо
Капучино
Латте
Флет-Вайт
Горячая вода
Бункер кави 0,5 кг
Бункер для води 3.0 л
Бойлер кави та пару проточний
Місткість контейнера для кавової макухи 25 порцій
Вага 25 кг
Напруга/Загальна потужність 220-240V 1 +N 50/60Hz 1. 450W
Дисплей 4.3 дюйма
Розміри Ш 295 х Г 444 х В 491 мм
Висота зони приготування 65-153 мм
Покупка
-
58300
Platinum
1 рік безкоштовний сервіс
25% знижка на продукцію
Купити
Заказ брошюры

Для заказа брошюры укажите свои данные, пожалуйста. Мы с Вами свяжемся для уточнения деталей.

  ×

    

   ×
   Выберите наилучшее решение для кофесервиса

   Звоните 044 2382546

   или заполните эту форму и мы с Вами свяжемся в ближайшее время.

   ×
   Виберіть найкраще рішення для кавосервісу

   Звоніть 044 2382546

   або заповніть цю форму і ми з Вами зв’яжемося найближчим часом.

   ×